Ogrodzenia Sportowe


Ogrodzenia otaczające większość obiektów sportowych w zasadzie nie różnią się od tych okalających budowle innego typu. Wyjątkiem są elementy grodzące place zabaw i kompleksy typu „orlik”. Ogrodzenie ma za zadanie oznaczyć i otoczyć dany teren, aby uniemożliwić wstęp osobom nieupoważnionym i zwierzętom. Powinno być wytrzymałe, trwałe i estetyczne. Ale w przypadku niektórych obiektów rekreacyjnych i sportowych tych wymagań jest znacznie więcej. Nasza firma sprosta im wszystkim dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji ogrodzeń sportowych oraz piłko-chwytów na terenie całego województwa.
Ogrodzenia boisk

wykonywane są z paneli, siatki plecionej lub paneli i siatki polipropylenowej. Ponieważ narażone są na niszczące działanie uderzających piłek montowane są z materiałów o wyższej wytrzymałości.
Najczęściej stosowane rozwiązania to:

  • Ogrodzenie z paneli prostych o szerokości 2500 mm, wysokości najczęściej 2030 mm. Panele wykonywane są z podwójnych drutów poziomych grubości 6 lub 8 mm i pojedynczych drutów pionowych grubości 4,8 lub 6mm tworzących oczka wysokości 200 mm i szerokości 50 mm lub 100 mm. Do słupów montowane są wzmocnionymi obejmami dedykowanymi na boiska sportowe. Ogrodzenie to może być zabezpieczone przeciw korozji przez cynkowanie ogniowe lub cynkowanie i lakierowanie proszkowe w kolorach z palety RAL.
  • Ogrodzenie z siatki plecionej ocynkowanej i powlekanej tworzywem w kolorze z palety– RAL. Siatka może mieć oczka w zakresie 35×35 / 50x50mm. Wykonywana jest z drutu grubości przed powleczeniem/ po powleczeniu w zakresie 1,8/2,8mm do 2,5/4,0mm. Siatka mocowana jest do słupów, za pomocą systemu linek,drutów napinających, obejm, napinaczy i przelotek. Ogrodzenie jest stabilne dzięki zastosowaniu rygli lub wypór.